Header Ads

Saç Ekme İşlemlerinde Yüzde Yüz Başarı Gerçekleşiyor

Bu işlemde, en çok tereddüt edilen konu, ektikten sonra dökülme olur mu? sorunudur. Saç ekimi işlemlerinde dökülme olmamaktadır. Yüzde yüz başarı sağlanmaktadır. Ensenin üst kısmındaki saç tellerinin kalitesine göre saç çıkmaktadır. Seyrek veya zayıf ise, saç olmayan kısımdan da yine seyrek ve zayıf saç çıkmaktadır. Ense üzerindeki kılların kökleri kalın ise, ekilen saçlarda gür ve gösterişli olmaktadır.

Gün Geçtikçe Büyük İlgi Görüyor

Yeni çıkan fue tekniği ile saç ekme işlemlerine olan ilgi, gün geçtikçe büyüyor. Bu ilginin büyümesi ile birlikte, başarı kalitesi de gün geçtikçe büyümektedir. İnsana verilen aklın ürünü olan teknoloji, İstanbul saç ekimi konusunda, yeni buluşlara imza atmıştır. Fue saç ekimi tekniğinde, greft alma işleminde, ciddi bir başarı sağlanmaktadır. Saç ekiminin başarılı sonuçlar vermesi için, bu konunun uzmanları tercih edilmelidir.

Saçınız İçin Garantili Çözüm

Kellik, büyük bir sorundur. Psikolojiyi bozabilen bu sorun, sosyal hayatta da birçok sorunu beraberinde getiriyor. Bu nedenle, bilim adamları, bu soruna kesin bir çözüm buldu. Bu çözüm, ense üzerindeki kılların, saç olmayan kısımlara nakledilmesidir. Bu işlemde, kıllar tek tek sıralanır ve saç olmayan kısma nakledilir. Bu işlemde, kan tahlili, anestezi öncelikle yapılıyor. Saçların kesilmesi, önemli bir husus. Uyuşturma işleminden sonra, konunun uzmanları, özel cihazlarla, saç ekim greft alma işlemine başlıyor. Bu işlemde, alınan greftler, tek tek diziliyor. Saç olmayan kısma, tek tek ekilen bu kıllar, zamanla adapte oluyor.

Operasyon Sonrası Tavsiyelere Uymak Önemlidir

Saçınızın dökülmesi, sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Bu başarılı operasyondan sonra, başarılı bir sonuç elde etmek için, uzmanların operasyon sonrasında yapılması gereken işlemleri, harfiyen takip etmek gerekir. İlk on beş gün tozdan ve güneşten saçınızı korumalısınız. Ağır kaldırmamalısınız. Saça zararlı olabilecek kimyasalları kullanmamalısınız. Size verilen vitaminleri düzenli olarak kullanmalısınız. Böylece, ekilen saçlar, çok daha sağlıklı olacaktır. Sizi gençleştirecek bu operasyonla, birçok sosyal problem çözüme kavuşuyor. Özellikle kellik psikolojisi dediğimiz psikolojik sıkıntılar, bu operasyonla, tamamen ortadan kalkıyor. Tekrar gençleştirecek bu operasyonla, aynalarla tekrar barışarak, o eski günlerinize geri dönebilirsiniz.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
Önizle
Sosyal Sorumluluk

Hiç yorum yok

Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji
Önizleme