Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE
{fbt_classic_header}

Header Ad

Son yazılar:

latest

Ads Place

Özel Aydınlıkevler Ayan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

2018 yılında kurulan Özel Aydınlıkevler Erkek Öğrenci Yurdu, gençlere kaliteli ve hijyenik bir barınma hizmeti sunarak onların eğitim ve ka...

2018 yılında kurulan Özel Aydınlıkevler Erkek Öğrenci Yurdu, gençlere kaliteli ve hijyenik bir barınma hizmeti sunarak onların eğitim ve kariyerine odaklanması için tüm nitelikleri taşıyor. En büyük sorunlardan olan ulaşım sorunun olmadığı bir yerde Ankara'nın merkezinde kurulmuş bir erkek öğrenci yurdu olarak kaliteli bir hizmet sunuyor.

Ayan Erkek Öğrenci Yurdu

Konforlu ve ekonomik bir yurt arayan erkek öğrenciler için tek kişilikten 2,3,4 ve 6 kişilik odalara kadar birçok oda seçeneği sunan Ayan öğrenci yurdu, her zaman temiz ve konforlu odaları ile öğrencilere rahat bir barınma imkanı sunuyor. Üniversite eğitiminde artan masraflara karşın bütçe dostu fiyatları ile de daima öğrencilerin yanında bir erkek öğrenci yurdu olarak eğitimlerinde büyük rol oynuyor.

Ev Ortamı Rahatlığında Öğrenci Yurdu

Sadece barınma değil yeme içme, çalışma ortamları ve diğer hizmetleri ile ev konforunda bir yurt olan Aydınlıkevler erkek öğrenci yurdu, her türlü olumsuz şartlara karşı aldığı tedbirlerle de öğrencileri mağdur etmeyerek fark yaratıyor. Her sorunda yardıma koşan tecrübeli idari personeli, ortak alanlar başta olmak üzere oda ve banyo temizliği için hizmetli kadrosu, günün 24 saati güvenlik kameraları ve güvenlik personeli ile kaliteli, huzurlu ve güvenli bir barınma hizmeti sunuyor.

Ayan Öğrenci Yurdunu Seçmeniz İçin Çok Neden Var

Ankara'da üniversite eğitimi alacak olan erkek öğrenciler için Ayan öğrenci yurdu, ekonomik fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile dikkat çekiyor.

Geniş ve ferah odaları
Güvenlik ve kamera sistemi
Zengin açık büfe kahvaltısı
4 çeşit akşam yemekleri
Günün her saati çay ve sıcak içecek hizmeti
Ortak buzdolabı
Çamaşır ve ütü hizmeti
Konforlu çalışma odaları
Tecrübeli personeli
7/24 kamera sistemi ve güvenlik personeli ile erkek öğrencilerin aradığı yurttur.

Elektrik, su kesintisi ve yangına karşı aldığı tedbirlerle kaliteden ödün vermeyen Ayan öğrenci yurdu, tek kişilik odalardan 2,3,4 ve 6 kişilik odalara kadar bütçeleri zorlamayan fiyatlarla her öğrencinin barınma ihtiyacını karşılıyor. Sadece eğitime odaklanacağınız ve başka bir sorunla uğraşmayacağınız bir yurt hizmeti almak için Ayan erkek öğrenci yurduna başvurabilir, geleceğinize konforlu ve kaliteli bir yurt ortamında hazırlanabilirsiniz.

*Kafe Medya ile tanıtım!


Sosyal Sorumluluk Projesi

Hiç yorum yok

Ads Place

Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji