Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE
{fbt_classic_header}

Header Ad

Son yazılar:

latest

Ads Place

Galactago Bitkisel Damla

50 ml'lik şişede satılan Galactago Bitkisel Damla anne sütünü artırmak için kullanılır. Emziren anneler bebeklerinin yeterince beslenem...

50 ml'lik şişede satılan Galactago Bitkisel Damla anne sütünü artırmak için kullanılır. Emziren anneler bebeklerinin yeterince beslenemediklerini düşündükleri zaman öncelikle kendilerini güçlendirmek zorundadır. Tamamen doğal içeriklere sahip olan ürün, güçlü etkisini kısa süre içerisinde gösterir. Bitkisel ekstratların yanı sıra glikozitler ve flavonidler açısından da zengin bir içeriğe sahip olan ürün kullanım kolaylığına sahiptir.

Galactago Bitkisel Damla Nasıl Kullanılır?

Günde 3 kere kullanılması tavsiye edilen ürün; su, meyve suyu veya süt içerisine 15 damla damlatılarak kullanılmalıdır. Takviye edici gıda desteği olarak kullanılacak olan Galactago'dan bir gün içinde;

- Vitamin C,
- Rooibos ekstresi,
- Rezene,
- Mine çiçeği,
- Hayıt ekstresi,
- Keçi sedef otu,
- Arpa ekstresi,
- Çemen tohumu ekstresi ile doğal fayda sağlanır.

Galactago Bitkisel Damlanın Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Soğuk olarak içeceklerin içine damlatılarak kullanılan Galactago bitkisel damlada ısıtma gerektirmediği için kullanım kolaylığına sahiptir. Bu özelliğiyle içerikte buharlaşma olup değer kaybı yaşanmaz. Anne sütünü artırıcı etki gösteren ürün bebeklerin daha uzun süre daha sağlıklı bir şekilde beslenmelerini sağlar. Anne sütünün bağışıklık artırıcı etkisi bilindiği için anne sütünün takviye edici ürünlerle artırılması son derece önemlidir.

Anne sütü içerik bakımından eşi ve benzeri olmayan bir zenginliğe sahiptir. Galactago bitkisel damla kullanıldığı andan itibaren anne sütünde gözle görülür bir şekilde artış yaşanır. Bebeklerin fiziksel gelişiminden ruhsal gelişimine ve hatta zihinsel gelişimine olumlu katkı sağlayan anne sütü artırılarak bebek üzerinde pozitif bir etki yakalanabilir. Anne sütünün artmasıyla birlikte bebeklerin karnı daha fazla doyar ve bu durum hem huzurlu olmalarını sağlar hem de uyku kalitesi ve süresinin artmasını destekler.

İlk 6 Ay Anne Sütünün Önemi

Yapılan araştırmalar bebeklerin doğumdan sonraki ilk 6 ay boyunca anne sütü ile beslenebileceğini ortaya koymuştur. Bu nedenle anne sütünün içeriği ve miktarı bebeğin doymasına ve gelişimine katkı sağlayacak kadar kaliteli olmak zorundadır. Sindirim problemlerinin yaşanmasına neden olan gaz sorununun da ortadan kalkmasını sağlayan damla, gaza bağlı oluşan krampların da engellenmesi için birebirdir. 0 doğal içeriğe sahip olan damla su veya sütle kullanılabilir.

https://www.dermoeczanem.com/galactago-bitkisel-damla-50ml

Sosyal Sorumluluk Projesi

Hiç yorum yok

Yorumlarınızı bekliyoruz

Ads Place

Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji