Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE
{fbt_classic_header}

Header Ad

Son yazılar:

latest

Ads Place

Ozon Tedavisi ile Zayıflama

Ozon terapisi ile zayıflama , vücudunuzun göbek, bel ve basen bölgelerinde meydana gelen yağların eritilmesi için gerçekleştirilen uygulamal...

Ozon terapisi ile zayıflama, vücudunuzun göbek, bel ve basen bölgelerinde meydana gelen yağların eritilmesi için gerçekleştirilen uygulamalardır. Bölgesel incelmeyi sağlayabilmek için diyet yapmak bazen yeterli olmayabilir. Diyet ile zayıflamada hangi bölgelerde ne kadar kilo vereceğinizi belirleyemeyebilirsiniz.

Ozonun temizleyici etkisi vücudu daha dinç bir hale getirir. Yaşlanmayı geciktirir ve kişinin daha genç hissetmesini sağlar. Üstelik ozon, vücuda farklı şekillerde giren kimyasal atıkların zararsız hale getirilmesinde önemli rol üstlenir.

Ozon ile zayıflama günümüzde oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Ozon insan vücudunda kilo problemini ortadan kaldıran güçlü bir etki yaratır. Bölgesel zayıflama için ozon terapisini tercih edebilirsiniz. Daha kısa sürede daha etkileyici sonuçlar elde etmeniz mümkündür.

Tıbbi Ozon Tedavisinin Kullanım Alanları

- Vücut direncinin arttırılması – bağışıklık sisteminin desteklenmesi
- Kronik yorgunluk probleminin ortadan kaldırılması
- Vücut ağrılarının azaltılması
- Damar dolaşım sistemi problemlerinin giderilmesi
- Kanser sürecinde destekleyici olarak tercih edilmesi
- Fıtık ağrılarının azaltılması
- Cilt problemlerinin giderilmesi
- Yaşlanmayı geciktirmek
- Karaciğer yağlanma tedavisinde
- Viral hepatit tedavilerinde
- Akciğer hastalıklarının tedavisinde
- Varislerin tedavi edilmesinde

Ozon vücuda girdiğinde hızlıca oksijen moleküllerine parçalanarak bir detoks etki meydana getirir ve böylece mükemmel biçimde hücresel solunumu başlatır. Yani hücrelere derin bir nefes aldırır. Majör ve minör olarak uygulanabilir bir yöntemdir. Majör uygulama ozon terapisi damardan alınan kanın ozonlaşmasını ifade eder. Minör ozon tedavisi adeleden ozonlanan kanın kas içine enjekte edilmesi işlemidir.

Ozon tedavisi ve diğer tüm alternatif tıp uygulamalarında profesyonel destek oldukça önemlidir. Yanlış uygulamalar kişide kalıcı zararlara yol açabilir. Ozon tedavisi için Sağlık Bakanlığı onaylı olan Dr. Turanşah Tümer’in merkezini tercih edebilirsiniz.

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp tedavilerin uygulandığı klinikte vücut bütün olarak ele alınıp ilaç kullanımının en aza indirilmesi,bağışıklığın güçlendirilmesi, enerji alımı, stresin seviyesinin azaltılması ve detoks en büyük hedeftir. Ameliyatların ve ilaçların yetersiz kaldığı birçok durumda geleneksel ve tamamlayıcı tıp tedavileri Dr. Turaçşah Tümer kliniğinde öncelikli olarak uygulanmaktadır.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!

Biz de Flipboard'dayız, tıklayın

Sosyal Sorumluluk Projesi

Hiç yorum yok

Ads Place

Diyet | Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji